Ing. Ivan Sluštík, MBA

 

+420 777 843 168

ivan.slustik@salso.czauditor Komory logistických auditorů č. 06011

Ing. Ivan Sluštík (1955) je od roku 2004 společníkem a ředitelem společnosti SALSO, s. r. o., která se zabývá poradenstvím v oblasti logistických procesů, především ve zdravotnictví a v potravinářském průmyslu. Od roku 2013 působí také jako konzultant a jednatel ve společnosti Escare, s.r.o..

Několik let zastával manažerské pozice ve Fotografii Zlín (vedoucí VS), Baťa a.s. (vedoucí VS), MP Krásno, a. s., (ředitel IT a logistiky). Zodpovídal za návrh a řízení projektů implementace ERP systémů, včetně systémů pro plánování a řízení výroby, distribuce a řízení dopravy. Předtím pracoval jako systémový programátor ve společnosti PORS a analytik ve společnosti ISYS.

Vystudoval Elektrotechnickou fakultu Vysokého učení technického v Brně, vystudoval MBA program na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzitě v Ostravě.

V roce 2006 se stal auditorem Komory logistických auditorů č. 06011 a členem Komory logistických auditorů. V rámci Komory logistických auditorů pracoval jako vedoucí sekce informatiky a podílel se na modifikaci metodiky logistického auditu pro oblast zdravotnictví.

  • Profesní orientace: projektové řízení, logistický audit, projekty optimalizace logistických procesů, aplikace štíhlých metod ve zdravotnictví, projektování a implementace informačních systémů.
  • Vybrané reference: Vsetínská nemocnice, a. s., Nemocnice ve Frýdku – Místku, p. o., Nemocnice s poliklinikou Karviná – Ráj, p. o., Městská nemocnice Ostrava, p.o., MP Krásno, a. s., Nemocnice Znojmo, Drůbežářský závod Klatovy, a. s., Raciola, a. s. a jiné